Výrobce

Horké čokolády FoodNess - 6 krabiček á 15 ks (včetně stojanu na 6 krabiček)

Horké čokolády FoodNess - 6 krabiček á 15 ks (včetně stojanu na 6 krabiček)
Horké čokolády FoodNess - 6 krabiček á 15 ks (včetně stojanu na 6 krabiček) Horké čokolády FoodNess - 6 krabiček á 15 ks (včetně stojanu na 6 krabiček) Horké čokolády FoodNess - 6 krabiček á 15 ks (včetně stojanu na 6 krabiček)
Výrobce: FoodNess
Kód produktu: 3FO117
Skladová dostupnost: Na skladě
Cena: 1 620,00 Kč 1 490,00 Kč
Cena bez daně: 1 295,65 Kč
Množství:  

Originální stojan FoodNess, včetně 6 ks krabiček porcovaných horkých houstnoucích čokolád značky FoodNess.

Balení obsahuje:

- originální stojan na 6 ks krabiček FoodNess

- 6 ks krabiček s horkými čokoládami Foodnes, příchutě klasická, oříšková, hořká, bílá, nugátová a amaretto (každá krabička obsahuje 15 ks sáčků á 30 g)

Po spotřebování tohoto základního balení si můžete stojan naplnit libovolnými krabičkami FoodNess (možnost výběru z 16 různých příchuťí).

Příprava horké čokolády:

Obsah sáčku se smíchá se 125 ml mléka a "provaří" horkou párou na profesionálním kávovaru. Výsledkem je hustý horký nápoj s výraznou čokoládovou chuťí.

Alternativně lze horkou čokoládu připravit i v mikrovlnné troubě - obsah sáčku se promíchá s mlékem a následně "vaří" po dobu cca 1 minuty. Po dobu přípravy pozorně sledujte šálek s připravovaným nápojem - jak začne připravovaná horká čokoláda bublat, tak mikrovlnnou troubu ihned vypněte.

Horké čokolády FoodNess jsou produktem italské společnosti Olibar S.r.l., která sídlí v městě Curtatone (MN).

Naše společnost GASTROMAX, s.r.o. (provozovatel Caffe Zone) je výhradním dovozcem a distributorem horké čokolády FoodNess pro Českou republiku. Díky této exkluzivitě a zkušenostem Vám můžeme jako jediní nabídnout vždy čerstvý a kompletní sortiment včetně podpory prodeje do Vaší firmy či provozovny (značkové sklo s logem FoodNess, POP materiály, zaškolení a spoustu dalších originálních materiálů a individuálních služeb dle Vašeho přání).

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku:www.caffezone.cz |  Copyright © GASTROMAX, s.r.o. - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek