Výrobce

MAURO Caffé SUPERIOR, zrnková káva, 1 kg

MAURO Caffé SUPERIOR, zrnková káva, 1 kg
Výrobce: Mauro
Kód produktu: 1CM105
Skladová dostupnost: Na skladě
Cena: 419,00 Kč
Cena bez daně: 364,35 Kč
Množství:  

Caffé MAURO SUPERIOR, zrnková káva, 1 kg.

Jedná se o vendingovou kávu, která má poměrně výraznou chuť, ale protože (ve srovnání s druhou vendingovou směsí Caffé MAURO - Value) obsahuje větší procenta kávy arabica, tak je její celkové vyznění lahodnější (jemnější). Tento produkt je doporučen k použití ve vendingových a automatických kávovarech.

Caffé MAURO je produktem italské společnosti MAURO Demetrio, S.p.A., která byla založená v listopadu roku 1949 v Kalábrii.

Naše společnost GASTROMAX, s.r.o. (provozovatel Caffé Zone) je výhradním dovozcem a distributorem kávy Caffé MAURO pro Českou republiku. Díky této exkluzivitě a zkušenostem Vám můžeme jako jediní nabídnout vždy čerstvý a kompletní sortiment včetně podpory prodeje do Vaší firmy či provozovny (značkové sklo a porcelán, cukry, POP materiály, kávovary, zaškolení, servis a spoustu dalších originálních materiálů a individuálních služeb dle Vašich požadavků).

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku:www.caffezone.cz |  Copyright © GASTROMAX, s.r.o. - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek