Výrobce

HAUSBRANDT Academia, zrnková káva, 500 g

HAUSBRANDT Academia, zrnková káva, 500 g
Výrobce: Hausbrandt
Kód produktu: 1HA101
Skladová dostupnost: Vyprodáno
Cena: 299,00 Kč
Cena bez daně: 260,00 Kč
Množství:  

Caffé HAUSBRANDT - tradiční italská značka kvalitní kávy, která byla založena v Terstu již v roce 1892.

Hausbrandt Academia se vyrábí pouze z vybraných odrůd kávy Arabica (jedná se tedy o 100% arabicu) a praží se v tradičním bubnu. Tato káva má jemné intenzivní aroma a vynikající tělo (s "potlačenou" kyselostí). Po jejím požití ucítíte v ústech jemný nádech čokoládové hořkosti. Pro svou vysokou kvalitu získala Hausbrandt Academia zlatou medaili v soutěži Maestri Italiana Pasticcieria.

Společnost Torrefazione Hausbrandt byla založena v Terstu v roce 1892 a díky své dlouholeté tradici a kvalitě patří značka Hausbrandt mezi nejuznávanější kávy Itálie, což dokazuje i označení „káva roku 2003 a 2004“ udělovaná kavárníky a cukráři celé Itálie. V přístavním městě Terst zakládá roku 1892 rakouský námořní důstojník, kapitán Hermann Hausbrandt, společnost „Specialità Caffè Hausbrandt“. V té době již město patřilo k nejvýznamnějším evropským střediskům dovozu a zpracování kávy. Díky vytvoření dokonalého distribučního systému získala společnost Hausbrandt pověst výrobce, který je schopen uskutečnit dodávky rychle a včas. Nejnovější technologie, jako byly první stroje na elektrický proud s patentovaným způsobem pohonu a následného chlazení pražící nádoby, tzv. „Grevenbroich“, se tu začaly používat za účelem dokonalého způsobu pražení a následného chlazení pro zachování aroma. Firma, jako jedna z prvních, své zboží balila a přepravovala v uzavřených kovových sudech. Nerozlučné spojení mezi tradicí a současností značky Hausbrandt je jasně umocněno i v oficiálním názvu společnosti S.p.A. Hausbrandt Trieste 1892, které plně respektuje ducha minulosti i místo ve kterém započala své slavné tažení světem.

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku:www.caffezone.cz |  Copyright © GASTROMAX, s.r.o. - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek