Výrobce

Caffé MAURO ORIGIN ETHIOPIA, zrnková káva, 1 kg

Caffé MAURO ORIGIN ETHIOPIA, zrnková káva, 1 kg
Výrobce: Mauro
Kód produktu: 1CM227
Skladová dostupnost: Na skladě
Cena: 699,00 Kč 599,00 Kč
Cena bez daně: 520,87 Kč
Množství:  

Caffé MAURO - ORIGIN ETHIOPIA (jednodruhová 100% arabica), zrnková káva, 1 kg.

Rodiště kávy, divoká a nedotčena příroda. Tak se vyznačuje oblast, z které pochází nejstarší a nejcennější arabica na světě. Tato káva je charakteristická intenzivní a plnou chutí s karamelovými podtóny, které po vypití přecházejí do nádechu medu a třešní.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Caffé MAURO je produktem italské společnosti MAURO Demetrio, S.p.A., která byla založená v listopadu roku 1949 v městě Reggio di Calabria.

Naše společnost GASTROMAX, s.r.o. (provozovatel Caffe Zone) je výhradním dovozcem a distributorem kávy Caffé MAURO pro Českou republiku. Díky této exkluzivitě a zkušenostem Vám můžeme jako jediní nabídnout vždy čerstvý a kompletní sortiment včetně podpory prodeje do Vaší firmy či provozovny (značkové sklo a porcelán, cukry, POP materiály, kávovary, zaškolení, servis a spoustu dalších originálních materiálů a individuálních služeb dle Vašeho přání).

 

 

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku:www.caffezone.cz |  Copyright © GASTROMAX, s.r.o. - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek