Výrobce

Puly Caff Plus, čištění pro kávovary, 900 g

Puly Caff Plus, čištění pro kávovary, 900 g
Puly Caff Plus, čištění pro kávovary, 900 g
Výrobce: PULY CAFF
Kód produktu: 7PC102
Skladová dostupnost: Na skladě
Cena: 350,00 Kč
Cena bez daně: 289,26 Kč
Množství:  

PULY CAFF PLUS - v prášku, 900 g (plastová dóza s uzávírací klapkou).

Čistící prostředek na kávové usazeniny je ideální na čištění hlav kávovarů, filtrů a také pák kávovarů od veškerých usazenin. Čistí od kávových usazenin veškeré vodní cesty. Používá se buď propouštěním vody z hlavy kávovaru, která je uzavřená pákou se slepým sítkem, anebo se páky a filtry namáčí do roztoku. Znečištěné páky budou po použití přípravku PULY CAFF opět jako nové. PULY CAFF je nepostradatelným pomocníkem pro každý kávovar (odstraňuje pachuť zatuchlé kávy, olejů a usazenin). Při pravidelném používání PULY CAFFu má káva výrazně lepší chuť a pěnu.

Produkty PULY CAFF, PULY MILK & PULY CLEANER DESCALER zaručují čistotu nezbytnou pro přípravu originálního italského espressa a cappuccina.

Výrobce (společnost Asachimici) byla založena již v roce 1890 a od roku 1961 patří mezi světové jedničky ve svém oboru. Produkty pro čistotu v profesionální gastronomii jsou testované a certifikované NSF. Žádná jiná řada nezaručuje tak vysoké kvality pro čištění veškerého příslušenství profesionálních i domácích kávovarů.

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku:www.caffezone.cz |  Copyright © GASTROMAX, s.r.o. - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek