Výrobce

Caffé MAURO ORIGIN BRAZIL, zrnková káva, 1 kg

Caffé MAURO ORIGIN BRAZIL, zrnková káva, 1 kg
Výrobce: MAURO
Kód produktu: 1CM226
Skladová dostupnost: Na skladě
Cena: 699,00 Kč 599,00 Kč
Cena bez daně: 520,87 Kč
Množství:  

Caffé MAURO - ORIGIN BRAZIL (jednodruhová 100% arabica), zrnková káva, 1 kg.

Brazílie - země známá tradicí karnevalu a samby je i zemí kávy a prvním velkým výrobcem a distributorem výběrové kávy na světě. Proto si i společnost Caffé Mauro vybrala tuto arabicu pro dokonalé vyvážení velmi sladké, plné a příjemné kávy. Spojení sametové chuti s čokoládovým podtónem a okouzlující vůní.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Caffé MAURO je produktem italské společnosti MAURO Demetrio, S.p.A., která byla založená v listopadu roku 1949 v městě Reggio di Calabria.

Naše společnost GASTROMAX, s.r.o. (provozovatel Caffe Zone) je výhradním dovozcem a distributorem kávy Caffé MAURO pro Českou republiku. Díky této exkluzivitě a zkušenostem Vám můžeme jako jediní nabídnout vždy čerstvý a kompletní sortiment včetně podpory prodeje do Vaší firmy či provozovny (značkové sklo a porcelán, cukry, POP materiály, kávovary, zaškolení, servis a spoustu dalších originálních materiálů a individuálních služeb dle Vašeho přání).

 

 

 

www.caffezone.cz |  Copyright © GASTROMAX, s.r.o. - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek