Výrobce

Caffé MAURO ORIGIN EL SALVADOR, zrnková káva, 1 kg

Caffé MAURO ORIGIN EL SALVADOR, zrnková káva, 1 kg
Výrobce: MAURO
Kód produktu: 1CM228
Skladová dostupnost: Na skladě
Cena: 699,00 Kč 399,00 Kč
Cena bez daně: 346,96 Kč
Množství:  

Minimální expirace - do 03/2023.

Caffé MAURO - ORIGIN EL SALVADOR (jednodruhová 100% arabica), zrnková káva, 1 kg.

Perla, nacházející se jižně od Guatemaly. El Salvador je známý pro své prestižní rostliny arabica, které rostou díky přirozeným silným deštům a vysoušením díky teplému tropickému teplu.

Jasně červené kávové třešně jsou vybírány a sbírány ručně. Tuto kvalitu oceníte poté v šálku espressa, které vás překvapí chutí tropického ovoce v kombinaci sladkého medu a mandarinek.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Caffé MAURO je produktem italské společnosti MAURO Demetrio, S.p.A., která byla založená v listopadu roku 1949 v městě Reggio di Calabria.

Naše společnost GASTROMAX, s.r.o. (provozovatel Caffe Zone) je výhradním dovozcem a distributorem kávy Caffé MAURO pro Českou republiku. Díky této exkluzivitě a zkušenostem Vám můžeme jako jediní nabídnout vždy čerstvý a kompletní sortiment včetně podpory prodeje do Vaší firmy či provozovny (značkové sklo a porcelán, cukry, POP materiály, kávovary, zaškolení, servis a spoustu dalších originálních materiálů a individuálních služeb dle Vašeho přání).

 

 

www.caffezone.cz |  Copyright © GASTROMAX, s.r.o. - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek