Výrobce

Copyright

Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí článků je bez souhlasu společnosti GASTROMAX, s.r.o.. zapovězeno.

Copyright © 2009-2022, GASTROMAX, s.r.o.

Všechna práva vyhrazena. Určeno jen pro osobní využití. Bez předchozího písemného souhlasu GASTROMAX, s.r.o. je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na stránkách www.caffezone.cz a všech jejich doménách III. úrovně a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty, SMS zpráv, MMS zpráv a včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do vnitropodnikové či jiné privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích.

Ochrana osobních údajů

GASTROMAX, s.r.o. zaručuje všem návštěvníkům svých stránek ochranu osobních údajů, které jí poskytnou. GASTROMAX, s.r.o. nesbírá žádné osobní údaje, které jí čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

Diskusní příspěvky

GASTROMAX, s.r.o. si vyhrazuje právo odstranit jakýkoli příspěvek. Zejména takový, který bude porušovat platné zákony ČR nebo dobré jméno naší spoelečnosti. Typickým příkladem odstraněných příspěvků jsou rasistické výroky, hrubé urážky, zjevné kopírování cizích textů v nadměrném rozsahu, adresná nepodložená obvinění, reklama, odkazy na pornografické či extrémistické webové stránky. K těmto krokům ale saháme ve velmi výjimečných případech. Věříme totiž, že svoboda slova je jednou z nejcennějších svobod, které člověku náleží.

www.caffezone.cz |  Copyright © GASTROMAX, s.r.o. - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek