Výrobce

Saeco Philips, model HD 8834/19

Saeco Philips, model HD 8834/19
Saeco Philips, model HD 8834/19
Výrobce: Saeco
Kód produktu: 4SA103
Skladová dostupnost: Vyprodáno
Cena: 14 990,00 Kč 10 990,00 Kč
Cena bez daně: 9 082,64 Kč
Množství:  

Kávovar SAECO, typ 3100 OTC (model HD8834/19) - jedná se o automatický kávovar s mlékovkou za SUPER CENU !!!

Jednoduchá příprava espressa z čerstvých zrnek stiskem jednoho tlačítka - po stisknutí příslušného tlačítka můžete mít přímo ve Vašem šálku za několik sekund dokonale připravené espresso z čerstvě namleté zrnkové kávy.

Krémové cappuccino s integrovanou karafou na mléko stisknutím jednoho tlačítka

Vychutnejte si super krémové cappuccino s perfektní teplotou tím nejjednodušším možným způsobem. Stačí nalít mléko do karafy, připojit ji k přístroji a vybrat preferovaný nápoj. Ať už je to cappuccino nebo napěněné mléko, váš nápoj bude podáván během několika sekund s tokem bez stříkání při ideální teplotě.

Vynikající chuť díky 100% keramickým kamenům v kávomlýnku

Díky 100% keramickým mlýnkem se rozlučte s chutí spálené kávy. Mlýnky jsou navrženy tak, aby nedocházelo k přehřívání zrnek kávy. Keramický materiál také zajišťuje dlouhodobou výkonnost a tichý provoz.

Přizpůsobitelné nastavení mletí pro preferované chutě

Můžete upravit zrnitost mlýnků na 5 různých úrovní. Zvolte si nejjemnější mletí pro výrazné espresso až po nejhrubší pro jemnější kávu, vše dle vaší preferované chuti.

Přizpůsobte si vaši kávu pomocí výběru intenzity kávy

Kdykoliv si můžete vychutnat šálek kávy uvařené přesně podle vašich představ díky výběru teploty, velikosti a intenzity. Funkce uložení vám navíc umožní uložit velikost kávy pro každý nápoj. Vychutnejte si skvělý kávový nápoj z vaší oblíbené šálku pouhým stisknutím jednoho tlačítka.

Snadné ovládání vašeho zařízení prostřednictvím intuitivního displeje

Intuitivní displej zobrazuje všechny relevantní informace potřebné pro snadnou komunikaci s vaším zařízením a dosažení co nejlepšího výkonu. Tlačítka na předním panelu vám nabízejí výběr z nápojů připravených na dosah ruky pomocí jednoho stisku.

 

www.caffezone.cz |  Copyright © GASTROMAX, s.r.o. - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek