Výrobce

Caffé MOKITO - Smeraldo, zrnková káva, dóza 2 kg

Caffé MOKITO - Smeraldo, zrnková káva, dóza 2 kg
Caffé MOKITO - Smeraldo, zrnková káva, dóza 2 kg
Výrobce: MOKITO
Kód produktu: 1MO014
Skladová dostupnost: Na skladě
Cena: 1 190,00 Kč 990,00 Kč
Cena bez daně: 860,87 Kč
Množství:  

Caffé MOKITO - SMERALDO, zrnková káva, 2 kg balení (v plechové dóze).

Vynikající lahodná káva - směs těch nejkvalitnějších káv typu arabica (80%) a robusta (20%). O vyjímečnosti této kávy svědčí zlaté medaile, které získala v roce 2016 a 2018 na mezinárodní kávové soutěži International Coffee Tasting.

Tato kávová směs je upražena z káv z těchto různých oblastí - Brazílie, Kolumbie, Peru, Nikaragua, Mexiko, Salvador a Indie. 

Caffé MOKITO Smeraldo je prioritně určena k použití v gastronomii (segment HORECA), ale můžete si ji samozřejmě vychutnat i u Vás doma či v kanceláři.

Caffé MOKITO je produktem milánské firmy Mokito S.p.A., která začala svou historii psát již v roce 1931, kdy Daniele De Bei založil ICAM (Import arabské Mokito Coffee). Káva Mokito, hluboce zakořeněná v Miláně, byla vždy referencí pro tu nejlepší kávu severní Itálie. Zlom nastal s druhou světovou válkou, kdy se v kavárnách na pultech začaly objevovat klasické pákové espresso kávovary. Od té doby je značka Mokito synonymem těch nejlepších směsi vysoce kvalitní kávy a můžete se s ní setkat v těch nejlepších italských barech a restauracích.

Mokito věří v kvalitní espresso. To je důvod, proč vždy udržuje vysoké standardy, konsolidované ve více než sedmdesátileté tradici.

Kvalita Mokito pochází z neúnavné práce již čtvrté generace mistrů pražení a také z inovativního použití moderních technologií, které ale zároveň vždy ctí tradici italského espressa.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

• Baleno v 2 kg plechovkách s dusíkem
• Tato směs získala v letech 2016 a 2018 zlatou medaili v soutěži International Coffee Tasting
• Botanické druhy: 80% Arabica a 20% Robusta
• Původ kávy: Brazílie, Kolumbie, Peru, Nikaragua, Mexiko, Salvador, Indie
• Tato sladká a aromatická směs byla vytvořena, aby přinesla šálku espressa dokonalou rovnováhu vůně a těla

www.caffezone.cz |  Copyright © GASTROMAX, s.r.o. - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek