legend
legend
legend

DE LONGHI ECAM 350.35W

4DLE020
14 990,00 Kč
Množství:
Vyprodáno

Automatický kávovar DE LONGHI - typ ECAM 350.35 W (bílá).

V kupní ceně je již samozřejmě započtena také DOPRAVA ZDARMA.

Sháníte výkonný automatický kávovar? Tento model multifunkčního kávovaru od renomované italské značky De'Longhi vás jistě zaujme. Design kávovaru kombinuje klasický tvar s moderním elektronickým ovládacím panelem. Kvalita celkového zpracování i dílčích materiálů je na vysoké úrovni, což zajišťuje dlouhou životnost a vysokou odolnost. Chromované detaily příjemně ozvláštňují zevnějšek a dodávají kávovaru luxusní dojem

Vždy dokonalá káva 

Největší předností tohoto kávovaru je vysoký standard kvality připravované kávy. Před samotným zahájením přípravy kávy můžete využít vestavěného nahřívače šálků, který zajistí že vaše káva bude mít za každých okolností tu správnou teplotu. Pumpa která protlačí horkou vodu skrz mletou kávu ve filtru dosahuje tlaku 15 barů, čímž dokáže během krátkého okamžiku extrahovat plnou chuť a bohaté aroma. Vysoký tlak navíc zajišťuje, že se káva nestihne připálit a nedojde tak k případnému znehodnocení chuti kávy. Pokud si potrpíte i na jiné typy kávy, než je klasické espresso, tak jistě oceníte technologii LatteCrema System. Tato funkce dokáže pomocí páry vytvořit z mléka hustou a jemnou pěnu, kterou následně kávovar použije k výrobě kávového nápoje na mléčné bázi, jako je například cappuccino nebo latte macchiato.  

Snadné ovládání a údržba 

Pomyslným mozkem celého přístroje je elektronický ovládací panel na čelní straně kávovaru. Panel se skládá z LCD displeje a několika tlačítek, pomocí kterých snadným stisknutím navolíte vámi požadovaný typ kávy a způsob její přípravy. Displej slouží k zobrazování průběhu aktuálních procesů a indikuje také aktuální režim kávovaru. Při údržbě kávovaru oceníte možnost vyjmout spařovací jednotku a komfortně jí umýt, aniž by bylo nutné složitě manipulovat s celým kávovarem. Spoustu času také ušetří odnímatelná mřížka na odkapávající kávu, kterou lze v případě potřeby umýt v myčce.

Technické parametry DELONGHI ECAM 350.35W

Základní parametry
Informační displej Ano
Maximální příkon 1 450 W
Typ ovládání Touch Control
Kapacita nádržky na vodu 1 800 ml
Tlak čerpadla 15 bar
Práce s kávou
Zásobník na kávu Ano
Výdej horké vody Ano
Mlýnek zrnkové kávy Ano
Druh kávy mletá, zrnková
Funkce Auto Cappucino Ne
Možnost použití kapslí Ne
Tryska na cappuccino Ano
Aroma systém Ano
Předehřívání šálků Ne
Možnost použití kávových kapslí Ne
Nastavení množství kávy Ano
Doplňkové funkce
Ukazatel množství vody Ano
Vyjímatelná nádržka na vodu Ano
Systémy údržby
Automatický proplach Ano
Odvápňování Ano
Diagnostický systém Ne
Ostatní parametry
Hloubka 38 cm
Výška 25 cm
Hmotnost 10 kg
Šířka 45 cm
De Longhi
4DLE020

Specifické reference