Výrobce

Lucaffé Classic, zrnková káva, 1 kg

Lucaffé Classic, zrnková káva, 1 kg
Lucaffé Classic, zrnková káva, 1 kg
Výrobce: Lucaffé
Kód produktu: 1LU112
Skladová dostupnost: Na skladě
Cena: 599,00 Kč 549,00 Kč
Cena bez daně: 477,39 Kč
Množství:  

Caffé Lucaffé - směs Classic (80% arabica, 20% robusta) je velmi příjemná káva s typickou Lucaffé mírně nasládlou chuťí, střední cremou a měkkým tělem. Díky chuti a příjemným vlastnostem je velmi vhodná zejména na přípravu cappuccina či latte macchiata.

Všechny kávy značky Lucaffé jsou typickým příkladem italských pomalu pražených káv s jemnou kalcinací v rotačních bubnech díky kterým káva získá příjemnou jemnou chuť s nádechem sladké pražené čokolády. Pomalé pražení velmi pomáhá snižovat v kávě množství hořkých příchutí a látek.

Gian Luca Venturelli , který společnost Lucaffe založil v roce 1996 na břehu jezera Lago di Garda (v městečku Padenghe sul Garda) díky svému nadšení dokázal během patnácti let vybudovat velkou firmu s miliony prodaných kil kávy každý rok. Velkou péči klade Gian Luca Venturelli na kvalitu a grafickou stránku obalů, do kterých je jeho káva balena. Zvláštní péče je věnována navrhování atraktivních a funkčních obalů, tak aby přesně vystihovali jak směs samotnou, ale také vkus a představivost zákazníka.

www.caffezone.cz |  Copyright © GASTROMAX, s.r.o. - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek