Výrobce

MAURO Caffé BIO FAIRTRADE, zrnková káva,1 kg

MAURO Caffé BIO FAIRTRADE, zrnková káva,1 kg
Výrobce: MAURO
Kód produktu: 1CM100
Skladová dostupnost: Na skladě
Cena: 699,00 Kč 599,00 Kč
Cena bez daně: 520,87 Kč
Množství:  

Caffé MAURO - BIO FAIRTRADE, zrnková káva. 1 kg (ORGANIC COFFEE BLEND 100 % arabica s fairtrade certifikátem kvality)

Jedná se o směs nejlepších arabic z vysokohorských plantáží Střední a Jižní Ameriky, která Vás nadchne sladkými tóny ovoce a aromatickou vůní květin. Díky procesu pražení, který je pro Caffé MAURO typický (tzv. "slow roasting" - pomalé pražení po dobu 15 až 18 minut, kdy se přirozené cukry zkaramelizují), oceníte i u této kávy bohatou cremu krásné zlatavé barvy.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Caffé MAURO je produktem italské společnosti MAURO Demetrio, S.p.A., která byla založená v listopadu roku 1949 v městě Reggio di Calabria.

Naše společnost GASTROMAX, s.r.o. (provozovatel Caffe Zone) je výhradním dovozcem a distributorem kávy Caffé MAURO pro Českou republiku. Díky této exkluzivitě a zkušenostem Vám můžeme jako jediní nabídnout vždy čerstvý a kompletní sortiment včetně podpory prodeje do Vaší firmy či provozovny (značkové sklo a porcelán, cukry, POP materiály, kávovary, zaškolení, servis a spoustu dalších originálních materiálů a individuálních služeb dle Vašeho přání).

 

 

 

www.caffezone.cz |  Copyright © GASTROMAX, s.r.o. - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek