Výrobce

Caffé MOKAFLOR - Organic (60:40), zrnková káva, 1 kg

Caffé MOKAFLOR - Organic (60:40), zrnková káva, 1 kg
Výrobce: MOKAFLOR
Kód produktu: 1MR009
Skladová dostupnost: Na skladě
Cena: 549,00 Kč 499,00 Kč
Cena bez daně: 433,91 Kč
Množství:  

Caffé MOKAFLOR - Organic (60% arabica, 40% robusta), zrnková káva, balení 1 kg.

Novinka z produkce Caffé MOKAFLOR - celá řada espresso směsí z výhradně certifikovaných organických káv! Použité kávy Mokaflor pocházejí z plantáží, které se vyhýbají používání pesticidů a jiných škodlivých látek. Jsou k dispozici ve třech různých provedeních: 100% Arabica, směs 80/20 a směs 60/40. Všechny tři organické kávy jsou dostupné ve speciálním zeleném obalu, aby byly snadno rozpoznatelné jako organické (bio).

Tato organická kávová směs je upražena částečně (60%) z nasládlých káv arabica z Ameriky a Brazílie, a částečně (40%) z výrazné kávy robusta z Indie. Výsledkem je plná, intenzivní chuť, s hustou cremou. Chuť je lehce nahořklá, s mírným náznakem nasládlosti a bez acidity (kyselosti).

Společnost Mokaflor byla založena již v roce 1950 Vascem Berninim v malé uličce za náměstím Piazza della Signoria ve Florencii a již od svého vzniku se zaměřuje na produkci káv té nejvyšší kvality. V roce 1987, po smrti zakladatele, přebírají vedení společnosti Vascovi synové - Andrea a Renzo, kteří jsou vlastníci pražírny Mokaflor dodnes. V současné době se s kávou Mokaflor můžete setkat ve více než 40 zemích světa.  

www.caffezone.cz |  Copyright © GASTROMAX, s.r.o. - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek