Výrobce

O nás

Projekt CAFFÉ ZONE je dílem společnosti GASTROMAX, s.r.o., která tímto zúročuje své více než dvacetileté zkušenosti z oblasti gastronomie. Kvalitními kávami jsme se začali detailněji zabývat již v roce 2001, kdy se naše společnost stala výhradním dovozcem a distributorem italské kávy Caffé MAURO pro ČR.

Pravidelně se zúčastňujeme většiny velkých mezinárodních gastronomických veletrhů (HOST, Tutto food, Anuga, Sial, atd.) a na těchto veletrzích vidíme, jak je svět kávy nesmírně zajímavý a rozmanitý. Z těchto důvodů jsme se rozhodli tyto naše poznatky a zkušenosti promítnout do nabídky produktů jak v naší kamenné prodejně, tak i v našem e-shopu.

Jsme názoru, že káva by měla všem svým uživatelům přinášet především radost. Proto si u nás můžete vedle prověřených kvalitních káv pořídit také spolehlivý kávovar, pěkný designový hrníček, zajímavý čaj, lahodný bio med a spoustu dalších doplňků, které učiní Vaši kávu dokonalou. Součástí naší prodejny je i nekuřácká kavárna, kde si můžete většinu nabízených produktů osobně vyzkoušet.

Navštivte nás a přesvědčte se sami, že naše nabídka je opravdu originální. A je již jedno, zda návštěvou CAFFÉ ZONE potěšíte sami sebe, či někoho ze svých blízkých.

Těšíme se na Vaši návštěvu ……

 

Nabídka pro gastronomii a firmy

 

Jsme připraveni plně uspokojit i zákazníky ze segmentu HO-RE-CA. Chcete si pořídit nový či repasovaný pákový profi kávovar? Nebo máte pravidelné měsíční odběry nad 5 kg kávy a chtěli by jste kávovar do bezplatného pronájmu? Kontaktujte nás na našem webu www.gastromax.cz a my Vám uděláme nabídku tzv. na "míru". Děkujeme a těšíme se na případnou spolupráci.

 

Velkoobchodní prodej

Pro větší odběratele a obchodníky nabízíme také prodej za velkoobchodní ceny. Velkoobchodní ceník je určen pouze pro obchodní partnery, proto při své žádosti o VO ceník uveďte své IČO a název společnosti. Na základě těchto údajů Vám obratem zašleme velkoobchodní ceník Caffé Mauro a ostatních dovážených produktů.

Kontaktujte nás zde.

www.caffezone.cz |  Copyright © GASTROMAX, s.r.o. - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek