Výrobce

Brita Purity C - hlava

Brita Purity C - hlava
Brita Purity C - hlava
Výrobce: Brita
Kód produktu: 7BR102
Skladová dostupnost: Na skladě
Cena: 2 190,00 Kč 1 900,00 Kč
Cena bez daně: 1 570,25 Kč
Množství:  

BRITA - PROFESSIONAL HLAVA FILTRACE S VYPLACHOVACÍM VENTILEM A FIXNÍM BYPASS 30%

Hlava BRITA je univerzální - lze k ní připojit filtrační patronu různých velikostí (C150, C300, C500).

Filtry Brita Purity představují komplexní filtrační bezúdržbový systém. Filtr z vody odstraňuje mechanické nečistoty do velikosti 10µm, nežádoucí zápachy a příchutě(např. chlór), zejména však řízeně redukuje tvrdost vody a zabraňuje tak tvorbě vápenatých usazenin. Filtry BRITA Purity  tak garantují dlouhou životnost, bezporuchový- bezvýpadkový provoz připojených přístrojů, a stálou, chuťově i vzhledově optimální kvalitu vyráběných výrobků. Filtrační patrony se mění po vyčerpání jejich kapacity nebo 1x ročně. Filtry řady Purity ST mají integrovaný digitální průtokoměr s displejem, zobrazujícím zůstatkovou kapacitu filtru, u filtrů řady Purity C lze zůstatkovou kapacitu filtru měřit a sledovat pomocí Brita-elektronického průtokoměru, viz příslušenství.

Provozní teplota: 4 - 30 °C Provozní poloha: svislá, vodorovná a závěsná. Maximální životnost patrony 12 měsíců  (dle průtoku a tvrdosti vody), a kapacita při tvrdosti vody 10 °KH.

Optimální velikost filtru se nejlépe určí dle kvality použité vody a vytížení konvektomatu(před volbou vhodné velikosti filtru doporučujeme stanovit karbonátovou tvrdost vody pomocí BRITA KH - testeru).

www.caffezone.cz |  Copyright © GASTROMAX, s.r.o. - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek