Výrobce

Sage BES875BSS pákový kávovar s mlýnkem, stříbrný

Sage BES875BSS pákový kávovar s mlýnkem, stříbrný
Výrobce: Sage
Kód produktu: 4CAE03
Skladová dostupnost: Vyprodáno
Cena: 18 990,00 Kč
Cena bez daně: 15 694,21 Kč
Množství:  

Pákový kávovar SAGE BES875BSS, stříbrné barvy.

V kupní ceně je již samozřejmě započtena také DOPRAVA ZDARMA.

Pákový kávovar BES870BSS Espresso od výrobce Sage vám připraví dokonalou kávu díky spojení několika faktorů - čerstvě mletá káva, správné upěchování a správný tlak, správná teplota vody. Tento kávovar přináší inovativní technologii kontroly teploty vody v průběhu celé extrakce kávy. Díky systému nízkotlakového přespaření je zajištěno postupné zvyšování tlaku, který se rovnoměrně rozprostře po povrchu kávy ve filtru pro rovnoměrnou extrakci kávy.

Zabudovaný kónický mlýnek na kávu, který obsahuje nerezové mlecí kameny, umožňuje čerstvě namlít jen potřebné množství kávy přímo do držáku. Navíc můžete nastavit hrubost mletí a dávkování pro dosažení šálku kávy přesně podle vaší chuti. Součástí balení je i pomůcka pro zarovnání kávy RazorTM, která upraví dávku mleté kávy. Průvodce tlaku vám určí ideální tlak pro extrahovanou kávu, tepelný systém Thermocoil ovládá teplotu vody a funkce suché kávy zajistí snadné vyjmutí kávové sedliny z filtru s minimálním obsahem vody.

Specifikace kávovaru:

Výška: 42 cm

Šířka: 31 cm

Hloubka: 30 cm

Příkon: 1560 - 1850 W

Napětí: 220 - 240 V

Frekvence: 50 Hz

Parní tlak: 16 bar

Objem zásobníku na zrnkovou kávu: 450 g

Kapacita zásobníku na kávu: 250 g

Objem vody: 2 l

Hmotnost: 9,7 kg

Typ filtru: vyjímatelný

Materiál: litá nerezová ocel, slitina ušlechtilých kovů

Barva: stříbrná

Typ kávovaru: pákový

Funkce: horká voda, tryska na páru, nahřívání šálků, mlýnek na kávu, automaticky proplach (nemá funkci automatického odvápňování!)

Příslušenství: filtry s jednoduchým dnem pro 1 a 2 šálky pro profesionální baristy, nerezová konvička na napěnění mléka, integrovaný tamper, nástroj pro zarovnání kávy RazorTM, čisticí pomůcka/kartáček 

 

www.caffezone.cz |  Copyright © GASTROMAX, s.r.o. - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek