Naše prezentační KLIMATIZOVANÁ provozovna CAFFÉ ZONE se nachází v přízemí polyfunkčního domu ve Zlíně na ulici Partyzánská 7043 (pod studiem jógy SATYAM).

V prodejně najdete široký sortiment kvalitních káv (jak exkluzivních, tak i cenově dostupných), množství kávovarů, velkou nabídku originálních hrníčků na kávu, zajímavý doplňkový sortiment (kvalitní med, houstnoucí horké čokolády, španělské či anglické čaje, …).

V naší nekuřácké kavárně můžete ochutnat velké množství rozličných kávových nápojů. Kávu si můžete vždy vybrat ze dvou značek - momentálně máme v kávomlýncích Caffé EPOS - Zeus (100% arabica) a Caffé EXCELSIOR - Gold (85% arabica, 15% robusta).

Dále nabízíme lahodnou horkou čokoládu Moretto (výběr z 12 druhů), kvalitní čaje Teekanne Bio Luxury Bag (výběr z 10 druhů – černé, zelené, bylinné i ovocné), ledové kávy či frappé...

Ke kávě doporučujeme vyzkoušet některý z našich výborných domácích dezertů, jejichž nabídku pravidelně obměňujeme, např. medovník, jablečný štrůdl, lehký ovocný dezert či tiramisu.

            

OTEVÍRACÍ DOBA CAFFÉ ZONE:

PO – PÁ 8.30 – 17 hod
SO – NE zavřeno

Tel.: 573 035 060
e-mail: info@caffezone.cz

Nápojový lístek

Velkoobchodní spolupráce

Pro větší odběratele a obchodníky nabízíme také prodej za velkoobchodní ceny. Velkoobchodně nabízíme produkty Caffé MAURO, Caffé EPOS, Caffé MOKITO a horké čokolády MORETTO, RISTORA a BAHIA. Neváhejte a napište si o velkoobchodní ceník ....