Caffé MOKAFLOR - Barattolo (80:20), mletá káva, 250 g

1MR019
220,00 Kč
Množství:

Caffé MOKAFLOR - Barattolo (Espresso Italiano) - Golden (směs 80% arabica, 20% robusta), mletá káva, plechová dóza, 250 g.

Pěkná dárková dóza obsahuje 250 g balení zrnkové kávy MOKAFLOR Golden (80:20), což je celosvětově nejprodávanější směs z produkce Caffé MOKAFLOR.

Kávová směs MOKAFLOR Golden kombinuje sladkost vybraných kávových zrn z oblasti Alta Mogiana v Brazílii s ovocnými tóny Honduras Marcala a tělem indické robusty. Káva Golden 80/20 je nejprodávanější směsí Mokaflor v Itálii a po celém světě - jedná se o klasické italské espresso, které kombinuje dobré tělo s intenzivními sladkými a kořenitými vůněmi.

 

V kávě MOKAFLOR Golden můžete cítit chuť:

KAKAO

VANILKA

KARAMEL

Společnost Mokaflor byla založena již v roce 1950 Vascem Berninim v malé uličce za náměstím Piazza della Signoria ve Florencii a již od svého vzniku se zaměřuje na produkci káv té nejvyšší kvality. V roce 1987, po smrti zakladatele, přebírají vedení společnosti Vascovi synové - Andrea a Renzo, kteří jsou vlastníci pražírny Mokaflor dodnes. V současné době se s kávou Mokaflor můžete setkat ve více než 40 zemích světa.  

MOKAFLOR
1MR019
9 ks

Specifické reference