legend
legend
legend
legend

DE LONGHI ECAM 650.85.MS

4DLE017
34 990,00 Kč
Množství:
Vyprodáno

Automatický kávovar De´Longhi ECAM 650.85.MS

V kupní ceně je již samozřejmě započtena také DOPRAVA ZDARMA.

Luxusní kávovar pro uspokojení všech vašich chutí
Nechejte se unášet dokonalou chutí a vůní právě připraveného espressa, mléčného kávového nápoje, horké čokolády nebo ledové kávy! Užívejte si jednoduchost a nejmodernější funkce espressa DeLonghi PrimaDonna Elite ECAM650.85.MS!

Zcela nový zážitek pro chvilky pohody
Užijte si nastavení vaší kávy a mléčných nápojů, které ještě nikdy nebylo tak blízko vaší chuti! Espresso DeLonghi PrimaDonna Elite ECAM650.85.MS je vybaven 4,3" barevným dotykovým displejem, který zaručuje snadné a intuitivní ovládání. Jednoduchý interaktivní displej vám nabídne přímý přístup ke všem vašim oblíbeným nápojům. A to vše jednoduše na dotyk. PrimaDonna Elite je nová generace plnoautomatických kávovarů DeLonghi, které stylově a s chutí uspokojí každou vaši touhu. Přináší dokonalou kombinaci dynamického designu, nejmodernější technologie předního světového výrobce kávovarů pro přípravu kávy a snadného použití. Zaručuje pečlivé provedení každého kroku přípravy kávy tak, aby bylo vždy dosaženo dokonalých výsledků.

Umožní vám vychutnat si všechny oblíbené nápoje, od espressa po latte macchiato, přesně tak, jak je máte rádi. Jedním stiskem můžete využívat přednastavené recepty, vytvářet si své vlastní nápoje, upravovat a ukládat recepty podle své chuti a spravovat až 6 osobních profilů.

Dokonale krémové, husté a aromatické espresso
PrimaDonna Elite se postará o pečlivou přípravu vašeho dokonalého espressa. Kónické kovové mlýnky jsou kalibrované se 100 % přesností a zhotoveny tak, aby zaručily dokonale jemné a rovnoměrné mletí, což je základním předpokladem získání toho nejlepšího kávového aroma. Aby mletí odpovídalo vaší chuti a kávové směsi bude vám k dispozici 13 úrovní nastavení hrubosti.

Kromě tradičních nápojů jako je espresso, lungo, doppio+, long a mnoho dalších i mléčných nápojů, tento kávovar disponuje novou funkcí kávy Americano. Jedná se o espresso nastavené horkou vodou na velikost přesně podle vaší chuti. Další novinkou je funkce čaje, kdy je možné zvolit ze 4 druhů čaje (zelený, bílý, oolong a černý), kdy pod každou ikonkou je nastavená rozdílná teplota vody.

Tubeless System snižuje množství mleté kávy, která po každém použití zůstává v mlýnkovém okruhu, na minimum, což je zárukou zachování vynikajícího aroma čerstvě namletých kávových zrn. Pokročilý elektronický systém Thermoblock zaručuje přesné nastavení optimální teploty vody. Patentovaná spařovací jednotka DeLonghi s nastavitelnou komorou zaručuje optimální tlak vody.

Dokonale vyvážené nápoje z mléka
Díky exkluzivnímu systému LatteCrema System vám PrimaDonna Elite vždy zaručí hustou a krémovou pěnu a sametově jemnou strukturu cappuccina a všech dalších nápojů s mlékem. Speciální parní systém, který připravuje mléko, pracuje tak, aby mohl rychle vytvořit pěnu pro hedvábně jemné horké mléko či sametově měkkou mléčnou pěnu, která dlouho vydrží.

Dvojitá termoizolační stěna karafy byla navržena proto, aby mléko vydrželo delší dobu při ideální teplotě. Pro dokonalou hygienu umožňuje rychlé a automatické samočištění pomocí tlačítka CLEAN po každém použití. Karafu s mlékem je možné uskladnit v ledničce, aby vaše mléko zůstalo déle čerstvé.

Exkluzivní funkce pro přípravu čokolády
Espresso DeLonghi PrimaDonna Elite vás ohromí exkluzivní funkcí pro přípravu lahodné horké čokolády. K její přípravě slouží speciální karafa na čokoládu, ve které se smíchá čokoláda v prášku s mlékem. Vždy si tak můžete dopřávat dokonalou čokoládu s požadovanou hustotou – hustá, střední, lehká.

Unikátní funkce přípravy ledové kávy

Tento jedinečný lahodný nápoj si připravíte díky karafě (která se využívá i pro přípravu čokolády), ale s nástavcem na napěnění mléka. Jedinečný systém tak smíchá led a kávu v jedinečnou napěněnou ledovou kávu. V karafě je možné i napěnit studené mléko a dopřát si tak jedinečné osvěžující cappuccino. Kávovar je dodáván spolu se 2 formičkami na led ve tvaru kávových zrnek.

Dálkové ovládání pomocí mobilního telefonu
Díky aplikaci Coffee Link budete mít vše, co potřebujete, na dosah ruky. S pomocí technologie Bluetooth snadno spárujete svůj chytrý mobilní telefon s kávovarem a můžete s ním komunikovat v reálném čase, nastavovat si kávu přesně takovou, jaká vám chutná, a to pouze pomocí několika doteků.

Aplikace PrimaDonna Elite vám umožní vytváření vlastních zcela nových receptů. Pro každý profil si můžete nastavit až 6 nových receptů, personalizovat si úroveň aroma, množství mléka, množství kávy i teplotu pro přípravu dokonalého nápoje. Získáte také přístup k videím s návody krok za krokem.

Další vlastnosti: 

- precizní a dynamický design, kombinace lesklé a vybroušené oceli, ergonomické tvary

- 4,3” TFT barevný displej s dotykovou obrazovkou pro maximální jednoduchost použití

- propojení s inovativní Smart Coffee aplikací

- široká nabídka kávových a mléčných receptů, jednoduše programovatelných až 6 uživatelských profilů pro individuální nastavení  oblíbených chutí všech nápojů

- termo karafa na mléko s dvojitými stěnami, pro udržení optimální teploty mléka po delší dobu. Tlačítko CLEAN pro automatické čištění mléčné karafy- může tak být po použití vrácena do lednice.

- “LatteCrema” Systém pro vytvoření perfektní mléčné pěny nebo horkého mléka

- speciální karafa na horkou čokoládu

unikátní funkce ledové kávy a napěnění studeného mléka

- nová funkce káva americano (nastavení espressa horkou vodou) a funkce čaje (rozdílná teplota vody pro různé typy čajů)

- nastavitelné množství kávy. Nastavitelné množství vody. Nastavitelná teplota kávy (horká, střední nebo nižší teplota)

- lze používat kávová zrna nebo předemletou kávu. Lze připravit dva šálky kávy najednou.

- vyjímatelná spařovací jednotka. Vestavěný tichý mlýnek s 13 možnostmi nastavení hrubosti mletí. Ukazatel hladiny vody. Elektronická kontrola teploty. Funkce předspaření.

- výškově nastavitelný odtok kávy pro různé velikosti šálku (90 - 142 mm). Automatické vypnutí a programovatelné zapnutí. Indikátor zásobníku kávových zrnek a nádobky na vodu. Indikátor zásobníku na kávovou sedlinu - až 14 šálků. Vyjímatelná nádobka na vodu (celková kapacita 2 l). Kapacita zásobníku na kávová zrnka 400g. Kapacita karafy na mléko 0,5l.

- automatický čistící a odvápňovací program. Programovatelná tvrdost vody. Aktivní nahřívač šálků. Odnímatelná odkapávací mřížka. Elektronický termostat na páru a kávu. Odnímatelná tryska na páru / horkou vodu. Nastavitelný proud páry pro našlehání mléka.

- patentovaný termoblok: postará se o ideální a konstantní teplotu espressa

- tlak čerpadla 19 bar

- funkce úspory energie

De Longhi
4DLE017

Specifické reference