legend
legend
legend

Puly Milk Plus, čištění mléčných cest, 1 l

7PC103
350,00 Kč
Množství:

Puly milk plus - přípravek k čistění mléčných cest kávovarů, objem 1 litr.

Puly milk je určen k odstraňování zbytků mléka z napěňování. Rychle a účinně odbourává tukové mléčné usazeniny a dobře rozpouští zaschlé zbytky mléka.

Používáním Puly Milku prodlužujete životnost vašeho kávovaru a zejména zlepšujete kvalitu vámi šlehaného mléka.

Návod k použití u klasické trysky s párou: Jednoduše smíchejte ve vhodné nádobě 25 ml přípravku Puly Milk s 0,5 l studené vody a do této nádoby ponořte parní trysku. Opakovaně otevírejte a zavírejte ventil páry (cca 7 až 10krát). Poté v nádobě vyměňte roztok s Puly Milkem za 0,5 l čisté studené vody a proces opakujte (aby se parní tryska očistila).

Návod k použití u automatických kávovarů s kapučinátorem: Namíchejte si ve správném poměru čistící roztok (25 ml Puly Milku + 0,5 l čisté vody) a tento roztok cyklicky (krokově) nasávejte kapučinátorem automatického kávovaru (stejně jako když z mléka připravujete mléčnou pěnu). Po spotřebování čistícího roztoku naplňte nádobu čistou studenou vodou a kapučinátor touto vodou "pročistěte" podruhé.

Z každé litrové láhve PULY MILKU tak jednoduše připravíte 40 dávek čistícího roztoku.

Produkty PULY CAFF, PULY MILK & PULY CLEANER DESCALER zaručují čistotu nezbytnou pro přípravu originálního italského espressa a cappuccina.

Výrobce (společnost Asachimici) byla založena již v roce 1890 a od roku 1961 patří mezi světové jedničky ve svém oboru. Produkty pro čistotu v profesionální gastronomii jsou testované a certifikované NSF. Žádná jiná řada nezaručuje tak vysoké kvality pro čištění veškerého příslušenství profesionálních i domácích kávovarů.

 

 

PULY CAFF
7PC103
12 ks

Specifické reference